Czy on poszedł na glinę? Przed Djokovic & Co. ma przewód 22: 5

Bratysława. Powstrzymać kogoś króla gliny lub ponownie Doprawić do najwolniejszego powierzchni tylko znak Rafaela Nadala. To główne zagadnienia, które zostaną poruszone w tenisa następne półtora miesiąca.

A leworęczny Majorki już udało się udowodnić na Masters w Indian Wells, że jego problemy z kolanem zniknęły i jest gotowa do obrony na glinie znowu wszystko tylko może. Naďalová 22 tytułów

siedem tytułów w Roland Garros, po jednym na Masters w Madrycie, sześć Masters w Rzymie i aż osiem na tej samej imprezie w Monte Carle.

To jest 22 tytułów. Novak Djokovic, Andy Murray i Roger Federer są cztery największy turniej gliny razem tylko pięć tytułów.

„Ogórek jest priorytetem.Bronię dużo punktów, które następnie brakowało „, powiedział Hiszpańskie media Nadal, który w ubiegłym roku zdobył cztery tytuły, wszystko na glinie.

dvadsaťšesťročného dla tenisistów jest głównie paryski ósmy tytuł, który doprowadzi do zwiększenia całych tabelach historycznych. Na French Open ma fantastyczną równowagę, kiedy stracił tylko jeden z 53 meczów. Jedyne pozostałości jego przeciwnik Robin Söderling, który pokonał w 2009 roku w czwartej rundzie.

Tytuł z Paryża jest najbardziej pożądany Novak Djokovic. Serbski tenisista brakuje tylko w kolekcji grandslam.W zeszłym roku udało mu się dostać do finału, ale grał z Nadalem w czterech setach.

Serbski tenisista już rywalizował z rywalami, a dwa lata temu stawia zakłady w Rzymie i Madrycie, ale w ostatnim roku stracił wszystkie trzy mecze.

„Priorytetem w tym sezonie jest utrzymanie tytułu mistrzostw świata i Roland Garros” – powiedział serbski tenisista, który rozpoczął się w tym roku.

Ale jego plany mogą spowolnić kostkę, która zaszkodzi Davis Cup. Choć Serbia pomogła przenieść się przez USA do półfinału przeciwko Kanadzie, może chwilowo się zatrzymać. „Członek przełknął mnie, to jest zły znak”, powiedział w niedzielę Belgrad. Nie wie, czy zrobi w przyszłym tygodniu turniej Monte Carlo.Federer martwi się

Warto zobaczyć, jak Roger Federer powraca z początkiem sezonu. Zmienną sytuację zakończył się w Indian Wells, gdzie wyraźnie pokonał Nadala. Szwajcarzy zatrzymali się na problemy z powrotem. Federer był jedynym, który wygrał w Roland Garros w erze Nadala.

Z gliny będzie silna i David Ferrer, który wciąż czeka na wielki triumf kariery i Juan Martín del Potro. Andy Murray może cię zaskoczyć. Brit nigdy nie ukrywał faktu, że najwolniej powierzchnia nie lubi, ale jest przesunięty w pozycji na drugie miejsce, to musi także zmagać na tytułów glina sądowych.

„Czuję się postępem, przeszedłem do rankingu. Mam lepsze wyniki na wszystkich powierzchniach.Postaram się pracować nad gliną. Koncentruję się na Monte Carlo „- powiedział Murray Daily Telegraph. Nigdy nie grał w turnieju gliny przynajmniej w finale, ale dwa lata temu był na Roland Garros w półfinałach.

Partner: sklep z meblami dla dzieci warszawa – kupisz tutaj między innymi materace dla dzieci

Reklamy